Група №6 (4-й р. ж.)

Вихователі:

Задорожня Алла Василівна -  кваліфікаційна категорія «спеціаліст», освіта-середня спеціальна, стаж-10 років

 

Моє педагогічне кредо: «Я вірю в себе.Я вірю в дитину.Я вірю в свою справу.»

Життєве кредо:

«Любити життя і цінувати кожну його хвилину,нести радість,

у книжках шукати істину ,у людях-мудрість.»

Мої цінності:

« Незалежність.Повага.Дружність.Розвиток.

Вважаю,що буть -які відносини і сімейні і

професійні можуть розвиватися   лише на їхній основі.»

 

Помічник вихователя - Безшийко Віра Іванівна

Батьківський комітет: голова - Щербина Л. С.

члени: Матвієвська І. П. , Письменна О. В. 

Освітньо-виховнийпроцес ми здійснюєм за освітньою програмою розвитку дітей дошкільного віку ’’Дитина’’. Програма реалізується з допомогою використання різноманітних методик раннього розвитку дітей та авторських технологій.

Разом з дітьми нашої групи в цьомунавчальному році ми почали  впроваджувати  «Освіту  для сталогорозвитку».

Сталий розвиток – це такий розвиток людства, що задовольняє потреби сьогодення, не приносячи при цьому в жертву здатності майбутніх поколінь задовольняти свої потреби.

Сьогодні ми все частішечуємо слова «екологія», «економіка», «забруднене середовище, довкілля». Ми вже стали звикати до цихслів та продовжувати свою бездіяльність ніяк не можливо, бо в долі природи – наша доля.

Актуальність освіти сталого розвитку для підростаючого покоління сьогодні вже ніким не ставиться під сумнів. Адже розв’язання притаманних сучасному суспільству екологічних проблем можливе лише за умови зміни поведінки людини, її ціннісних орієнтирів, формування у дітей особливого екологічного та економічного мислення, яке передбачає розуміння суті тих взаємозв’язків, що існують у єдності «природа – людина – суспільство» та усвідомлення власної відповідальності кожного за збереження Землі, як єдиної можливої екологічної ніші людства. Причому, розв’язання поставлених завдань є ефективним лише за тієї умови, що сталий розвиток здійснюється з перших років життя дитини