Планування будівельно конструктивних ігор
14.07.2017, 21:15

 

 

 

 

 

Орієнтовно перспективне планування

« Конструктивна діяльність»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перспективне планування «Конструктивна діяльність» (молодший дошкільний вік)

 

                І неділя

                  ІІ неділя

           ІІІ неділя

                ІV неділя

Вересень

Тема: Гірка з двома східцями.

Мета: Розвивати інтерес до конструктивної діяльності; виховувати наполегливість, вчити прикладати щільно кубики один до одного, будувати гірку з двома східцями разом з вихователем.

Тема: Стежка до будинку.

Мета: Розвивати окомір, мислення; виховувати увагу; вчити будувати не складну споруду (дорогу з цеглинок шляхом прикладання деталей одна до одної вузькою стороною в одну лінію; закріплювати назву будівельного матеріалу).

Тема: Широка та вузька доріжки.

Мета: Розвивати уяву; виховувати прояв сміливості у подоланні перешкод; вчити будувати доріжки з цеглинок, пластин, приєднуючи їх вузькою, короткою стороною (вузька доріжка) та вузькою довгою стороною(широка доріжка).

Тема: Конструювання з піску. Пасочки для ляльки Оленки.

Мета: Розвивати навички дослідницької діяльності; виховувати інтерес до природного буд. матеріалу –піску; вчити набирати повну пасочку волого піску, ущільнювати його, правильно передати форму з піском, знімати її, щоб не пошкодити виріб.

Жовтень

Тема:Трамвайні колії.

Мета:Розвивати пам’ять, мислення;виховувати бажання конструювати нескладні споруди; удосконалювати вміння будувати дві однакових по ширині та довжині доріжки із знайомого буд. матеріалу, обігрувати споруду.

Тема:Конструювання з піску + будівельний  матеріал.

Мета:розвивати креативність; виховувати вміння дружно гратись; спороджувати спільну споруду; вчити будувати гірку з піску ущільнювати його і за допомогою дощечки прокладати спуск.

Тема: Диван для Мотрійки.

Мета; Розвивати пам’ять, увагу; виховувати наполегливість, посидючість; вчити з двох цеглинок будувати диван шляхом прикладання.

Тема: Меблі.

Мета: Розвивати дрібну моторику та спритність рук, зорову пам’ять; виховувати вміння зосереджуватись; вчити розрізняти, називати буд. матеріал, складати меблі з цеглинок, кубиків за зразком вихователя різними способами, розміщувати буд. матеріал вертикально, горизонтально.

 І так на всі вікові групи

 

 

 


 

 

 

Категорія: Вихователю | Додав: ponochka80
Переглядів: 331 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *: